جمعيت زیبایی سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب

جمعيت: زیبایی سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار حوادث تهدید مرگبار یک کارگر جهت طلب دستمزد

کارگر یک کارگاه تولید کفش در محدوده میدان بهارستان که به انگیزه طلب دستمزد آخر سال خود، ابتدا با صاحب کارگاه تولید کفش درگیر و در یک نزاع و درگیری آتشین باعث فو

تهدید مرگبار یک کارگر جهت طلب دستمزد

تهدید مرگبار یک کارگر جهت طلب دستمزد

عبارات مهم : بنزین

کارگر یک کارگاه تولید کفش در محدوده میدان بهارستان که به انگیزه طلب دستمزد آخر سال خود، ابتدا با صاحب کارگاه تولید کفش درگیر و در یک نزاع و درگیری آتشین باعث فوت پسرخاله اش شده است بود، صراحتا به استفاده از بنزین به قصد ترساندن صاحب تولیدی کفش اعتراف کرد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ بیست و هشتم اسفندماه پارسال فوت جوانی 23 ساله به علت سوختگی شدید ناشی از ایجاد حریق عمدی به کلانتری 109 بهارستان اعلام و در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان حریق عمدی منجر به جنایت پرونده جهت ادامه پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

شروع پیگیری به پرونده در شرایطی در دستور کار کارآگاهان قرار داده شد که امکان انجام تحقیقات از عامل آتش سوزی وجود نداشت تا نهایتا با اصلاح نسبی او ، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با مراجعه به بیمارستان به تحقیق از وی پرداختند. متهم پرونده در اظهاراتش ادعا کرد که جهت طلب دستمزدش ابتدا با صاحب کارگاه تولیدی کفش درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه با شدت پیدا کردن درگیری به سراغ گالن بنزین رفته و مقداری از بنزین داخل آن را بر روی لباس های خود ریخته است.

تهدید مرگبار یک کارگر جهت طلب دستمزد

متهم در توضیحات خود به کارآگاهان گفت: چند روزی بود که به صاحب تولیدی خواهش می کردم تا دستمزد مرا جهت شب عید پرداخت کند ولی او به صحبت های من توجهی نمی کرد تا اینکه روز اتفاق در حالیکه از دست صاحب تولیدی بسیار عصبانی شده است بودم ، ناگهان چشمم به گالن بنزین داخل کارگاه افتاد، به سراغ آن رفته و مقداری از بنزین را بر روی لباس های خود ریختم و ترساندن به آتش زدن خود کردم. صاحب تولیدی و چند کارگر دیگر از جمله پسرخاله خودم به قصد گرفتن ظرف بنزین به طرف من آمدند و همین عنوان باعث شد تا مابقی بنزین داخل ظرف به روی آنها و زمین بریزد و در حالیکه کشمکش جهت گرفتن گالن بنزین از من ادامه داشت ، به سمت اجاز گاز نزدیک شدم و در حالیکه اجاق روشن بود ، ناگهان لباس های من شعله ور شد و در ادامه کارگاه نیز دچار آتش سوزی شد.

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: در این اتفاق سه مصدوم سطحی آتش سوزی بعد از انجام کارها درمانی از بیمارستان ترخیص شده است ولی عامل حریق به علت شدت سوختگی کماکان در بیمارستان تحت درمان قرار دارد.

کارگر یک کارگاه تولید کفش در محدوده میدان بهارستان که به انگیزه طلب دستمزد آخر سال خود، ابتدا با صاحب کارگاه تولید کفش درگیر و در یک نزاع و درگیری آتشین باعث فو

واژه های کلیدی: بنزین | کارگر | دستمزد | پرونده | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz