جمعيت زیبایی سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب

جمعيت: زیبایی سرگرمی سرگرمی هزار و یک شب عاشقانه ها

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات طارمی جهت من تمام شد/ کامیابی‌نیا جریمه می‌شود ، برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است گسترش فولاد به مشکل می‌بازد چون می‌خواهد پیروزی هفته گذشته تیمش برابر مشکی‌پوشان را اثبات کند. 

طارمی جهت من تمام شد/ کامیابی‌نیا جریمه می‌شود ، برانکو

برانکو: طارمی جهت من تمام شد/ کامیابی نیا جریمه می شود

عبارات مهم : برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است گسترش فولاد به مشکل می بازد چون می خواهد پیروزی هفته گذشته تیمش برابر مشکی پوشان را اثبات کند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس بعدازظهر چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با گسترش فولاد تبریز حاضر شد و ضمن ابراز تسلیت به علت سانحه غرق شدن نفتکش سانچی، اظهار کرد: امید به زندگی ادامه دارد و زندگی در جریان هست.

طارمی جهت من تمام شد/ کامیابی‌نیا جریمه می‌شود ، برانکو

او ادامه داد: گسترش فولاد تیم خوبی است و حدود دو ماه پیش مربی خود را عوض کردن داد. فیروز کریمی جانشین لوکا بوناچیچ شد. از زمانی که کریمی هدایت گسترش فولاد را پذیرفته، این تیم نتیجه های عالی را به دست آورده است و توانسته ۲۰ امتیاز در ۱۱ بازی اخیر کسب کند و اگر بخواهم بهتر بگویم در سه بازی اخیر سه پیروزی، یک تساوی و یک باخت کسب کرده اند.

برانکو اضافه کرد: می دانیم گسترش فولاد تیمی سازماندهی شده است است و بازی این تیم برابر سپیدرود و فولاد را تماشا کردم. این تیم بسیار سخت می بازد. ما به دنبال این هستیم که پیروزی خوب و شیرین خود برابر مشکی پوشان را تثبیت کنیم. البته با احترام به گسترش فولاد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است گسترش فولاد به مشکل می‌بازد چون می‌خواهد پیروزی هفته گذشته تیمش برابر مشکی‌پوشان را اثبات کند. 

سرمربی پرسپولیس راجع به تیم خودش اضافه کرد: کمال کامیابی نیا و محسن ربیع خواه را در فهرست خود نداریم. این دو بازیکن محروم هستند. البته متاسفانه کامیابی نیا دچار مصدومیت شده است که به علت بی توجهی بود که در استخر صورت گرفته بود. نوراللهی از این بعد می تواند جهت ما بازی کند و بقیه بازیکنانم سلامت هستند. اهداف ما عوض کردن نکرده و همانی است که در ابتدای فصل تعیین کرده ایم. با شوق و تمام اراده خود در هر دیدار حاضر می شویم. امتیازها جهت ما بااهمیت ترین مساله است و هر بازی بعدی را جهت برد، برد و برد پا به میدان خواهیم گذاشت. اطمینان دارم که هواداران همانند قبل ما را حمایت خواهند کرد و البته این کار آن ها به ما در رسیدن به اهداف مان کمک می کند همان طور که در مشهد حضور پیدا کردند.

برانکو ایوانکوویچ راجع به امید عالیشاه بیان کرد: من در مورد عالیشاه خبری ندارم و اطلاعات رسمی هم ندارم و تا آن جایی که می دانم هنوز بازیکن ماست.

سرمربی پرسپولیس راجع به مصدومیت کامیابی نیا در استخر و این که آیا به خاطر این نحوه مصدومیت که جهت یک بازیکن حرفه یی عرف نیست، جهت کامیابی نیا جریمه ای در نظر می گیرید؟ گفت: من با نظر شما موافقم. بازیکن حرفه یی مسوولیت دارد که مراقب سلامتی اش باشد. او هم در وقت بازی و هم در وقت تمرین و هم در وقت خارج از این دو باید مراقب خودش باشد. بیش تر از همه کامیابی نیا به خودش لطمه زده است و حداقل یک ماه خارج از تیم هست. بعدا خواهیم دید که چه تصمیمی خواهیم گرفت. او پاداشش را از دست می دهد. تیم ملی را هم احتمالا از دست می دهد و طبیعتا از طرف ما هم جریمه می شود.

طارمی جهت من تمام شد/ کامیابی‌نیا جریمه می‌شود ، برانکو

او در ادامه راجع به برنامه ریکاوری کی روش اظهار کرد: کی روش جهت این کار برنامه ریزی کرده هست. طبعا او برنامه ریزی کرده که از این جزییات به نفع تیم ملی استفاده کند. من الان هم تکرار می کنم همانند دو سال پیش که این را گفتم؛ پرسپولیس در هر لحظه و هر فرصتی از تیم ملی حمایت می کند و هرگز بازیکنانش را جهت حضور در تیم ملی منع نمی کند. طبیعی است که بازی در تیم ملی جهت هر بازیکنی افتخار است و جهت هر باشگاهی هم افتخار است که تعداد بیش تری بازیکن ملی پوش داشته باشد. همه ما انتظار داریم که تیم ملی به نتیجه برسد.

برانکو راجع به جدایی طارمی از پرسپولیس تصریح کرد: جهت من ماجرای طارمی تمام شده است هست. من نمی دانم که آیا این پرسش را مطرح می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است گسترش فولاد به مشکل می‌بازد چون می‌خواهد پیروزی هفته گذشته تیمش برابر مشکی‌پوشان را اثبات کند. 

واژه های کلیدی: برانکو | سرمربی | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | سرمربی تیم | فولاد تبریز | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz